Індивідуальні заходи

Planetarium Noosphere, окрім комерційних та соціальних сеансів, пропонує проведення різноманітних індивідуальних заходів. День народження, річниця, освідчення чи романтичне побачення…Ми прагнемо зробити ваші особливі моменти незабутніми у космічній атмосфері!

Групові сеанси

Planetarium Noosphere пропонує проведення групових сеансів для шкіл, університетів та інших освітніх закладів, під час яких можна ознайомитися з цікавими інтерактивними експонатами, послухати лекцію наших космічних гідів та подивитися повнокупольний фільм або мультфільм у Зоряній залі у форматі 4К. Це чудова нагода отримати нові знання та провести час із користю у колі друзів.

Ми пропонуємо два формати проведення групового сеансу: 

  • Космічний сеанс (екскурсія експозоною, перебування у VR-зоні, жива лекція-подорож зоряним небом та перегляд повнокупольного фільму/мультфільму на вибір);
  • Інтерактивний квест (інтерактивний квест з космічним гідом в експозоні, перебування у перебування у VR-зоні, перегляд повнокупольного фільму/мультфільму на вибір).

День народження​​​​​​​
​​​​​​​
Наші космічні гіди створять індивідуальний сценарій для вашого свята, яке запам’ятається на все життя! Цікавий космічний квест, танці під зорями, веселі конкурси з аніматорами — тут все залежить від ваших побажань. Крім того, у вас буде можливість насолодитися комічними пейзажами у Зоряній залі і незабутнім повнокупольним фільмом або мультфільмом на ваш смак.

Романтичне побачення
​​​​​​​
Що може бути романтичнішим за загадкове зоряне небо? Воно приховує безліч таємниць та легенд про кохання, яке було настільки сильним, що закарбувалося на небі. Ми підготуємо для вас найромантичніший сеанс, де ви зможете спостерігати за різноманітними об'єктами Всесвіту. Насолодіться магічним космічним шоу разом із коханою людиною.

Освідчення
​​​​​​​
Шукаєте незвичайне місце для пропозиції руки та серця?
​​​​​​​Planetarium Noosphere — ваш ідеальний варіант! У нас можливо дістати зірку з неба, зізнатися у коханні на тлі пейзажів Всесвіту та відтворити фото вашої love story на куполі.
Будь-яке свято за вашим запитом
​​​​​​​
Наша команда зробить кожну важливу подію незабутньою, будь-то гендер-паті чи дівич-вечір. Від вас потрібна тільки ідея, про решту подбаємо ми! 

Щоб замовити проведення закритого заходу, залишайте заявку або телефонуйте за номером +38 (050)701-88-82.