НАША КОМАНДА

Команда Planetarium Noosphere складається з людей різних спеціальностей, однак наша спільна мета — дарувати кожному позитивні емоції, зацікавлювати і  захоплювати дорослих та дітей, а також надихати молодь до вивчення Всесвіту! Ми робимо космос ближчим для вас.

Директор виконавчий ГО «Аерокосмічний музейний центр культури та освіти молоді» (Planetarium Noosphere):

​​​​​
Юлія Прибиткова — директор​​​​​​​ виконавчий Planetarium Noosphere. Вона дуже енергійна, яскрава та має безліч неймовірних ідей!

Юлія понад 15 років працює у сфері управління і маркетингу, тож як ніхто знає, як правильно вибудовувати стратегію розвитку проєкту!

Вона працює над міжнародною репрезентацією Planetarium Noosphere, зокрема участю у міжнародних фестивалях повнокупольних фільмів та співпрацею із закордонними планетаріями, керує бізнес-процесами закладу та відіграє ключову роль у створенні та просуванні нових проєктів та ініціатив.
​​​​​​​
З питань співробітництва звертайтеся за електронною адресою planetarium@noosphere.com.

Космічні гіди:


Космічні гіди Planetarium Noosphere проводять для вас пізнавальні космічні лекції, створюють технічні завдання для ігор в експозоні та пишуть сценарії, які згодом перетворюються на нові повнокупольні фільми! Наразі у прокаті можна переглянути 4 повнокупольні фільми, створені командою Planetarium Noosphere: «Космічний круїз», «Зоряна колиска: від атомів до життя», «Український космос» та «Наша космічна адреса». Фільм «Український космос» цьогоріч представлений на міжнародних фестивалях повнокупольних фільмів The Jena FullDome Festival 2023 у Єні (Німеччина), Fulldome Festival Brno 2023 у Брно (Чеська Республіка) та Macon Film Festival (Мейкон, Джорджія, США), а фільм «Наша космічна адреса» — на міжнародних фестивалях повнокупольних фільмів Fulldome Festival Brno 2023 у Брно (Чеська Республіка) та Macon Film Festival (Мейкон, Джорджія, США).​​​​​​​
Єгор Тур — старший космічний гід Planetarium Noosphere. Його захоплення космосом розпочалося з кінематографа, яке спонукало Єгора почати писати власні сценарії.
Єгор має за плечима досвід роботи журналістом, а отже з особливою майстерністю перетворює ідеї на нові повнокупольні шедеври! 

Ще з більшим завзяттям Єгор проводить космічні сеанси, під час яких просто та дотепно відповідає навіть на найкаверзніші запитання!
Ганна Нікітіна — справжній знавець астрономії, чиї розповіді про сузір’я раз у раз зачаровують і дозволяють зануритися у дивовижний світ грецьких міфів.

Ганна вільно володіє кількома іноземними мовами, тому легко проводить космічні сеанси англійською, французькою та українською мовами, розповідаючи про найскладніші речі у Всесвіті просто і зрозуміло. Вона має чималий досвід викладання, тож напевне знає, як захопити вас астрономією!
Альона Таратухіна — найкрасивіший голос Planetarium Noosphere, що зачаровує кожного відвідувача! У перервах між проведенням космічних сеансів Альона записує аудіо для наших відеоробіт, тож ви можете почути її чарівний голос, переглядаючи фільми «Зоряна колиска: від атомів до життя» та «Космічний круїз».
​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​

Юлія Шапоренко дуже легко знаходить спільну мову і індивідуальний підхід до кожної вікової групи відвідувачів, особливо до наших найменших відвідувачів.

Юлія створює захопливі сценарії для проведення найрізноманітніших заходів для дітей і дорослих, а саме днів народження, романтичних побачень та освідчень.

Адміністраторки:


(Зліва на право) Ганна Скобара, Анна Субачева, Ольга Мельничук та Юлія Захаркіна першими зустрічають наших гостей. Вони допоможуть обрати найцікавішу програму чи захід, найкращий сувенір на згадку та пригостять найкосмічнішою кавою! 
​​​​​​​
Наші адміністраторки легко знайдуть спільну мову з усіма відвідувачами та проконсультують стосовно будь-якого питання.

​​​​​​​PR-менеджерка:


Анастасія Герасименко — наш віртуоз багатозадачності! Упорядкування виставок, організація заходів, пошук підрядників, спілкування зі ЗМІ, просування наших проєктів та ще купа справ одночасно!

Завдяки Анастасії ви дізнаєтеся про новинки, які для вас готує команда Planetarium Noosphere, стежите за цікавинками у наших соціальних мережах та насолоджуєтеся розмаїттям культурних заходів.

Студія відеопродакшн:


(Зліва на право) Артур Островчук, Катерина Лисенко, Володимир Клименко, Вікторія Федоріна та Денис Котовенко створюють повнокупольні фільми та ролики, які занурюють вас у світ космосу! Туманності, галактики, планети — все, що є таким недосяжним, — можна побачити, не виходячи із нашої Зоряної зали, завдяки їхній роботі.
​​​​​​​
Наразі у прокаті можна переглянути 4 повнокупольні фільми, візуал для яких був створений нашою студією відеопродакшн: «Космічний круїз», «Зоряна колиска: від атомів до життя», «Український космос» та «Наша космічна адреса».