Космічні канікули у просторі Planetarium Noosphere: реєструйтеся на «Space Summer Holidays»

13 травня
Літні канікули — найкращий час відвідати цікаві місця, сповнитися новими враженнями і дізнатися щось цікаве. І вже за традицією, Planetarium Noosphere підготував для юних дослідників сюрприз, який дозволить провести канікули з користю та поринути у захопливе дослідження космосу, а саме «Space Summer Holidays».

«Space Summer Holidays» — це 4 щотижневих заняття для дітей, під час яких ми разом познайомимося з астрономією. Ми гратимемо в експозоні, мандруватимемо у космосі, вивчатимемо сузір’я в різні пори року та переглядатимемо неймовірні повнокупольні мультфільми в Зоряній залі. 

Набір до груп «Space Summer Holidays» проводиться для учасників віком 6-10 років та 11-14 років. Заняття відбуватимуться з 2 по 30 червня 2024 року один раз на тиждень (варіанти днів та часу будуть запропоновані адміністраторами після попередньої реєстрації). Тривалість кожного заняття — 1 година 30 хвилин.

Для того, щоб записатися до групи «Space Summe Holidays» потрібно заповнити гугл-форму за посиланням, після чого адміністратори протягом доби зв’яжуться з вами для узгодження всіх деталей.
​​​​​​​
Вартість 4-х інтерактивних занять у просторі Planetarium Noosphere з астрономії у рамках «Space Summer Holidays» становить 1500 грн.

Зробіть канікули вашої дитини космічними і незабутніми!

Прем’єра літньої програми «Зорі та сузір’я»

31 травня 2024 року у Planetarium Noosphere відбудеться прем’єра літньої програми «Зорі та сузір’я». Вона включатиме оновлену наукову експозицію, нови...

У Planetarium Noosphere відкрилася виставка картин на тему космічної екології

Сьогодні, 12 квітня 2024 року, у просторі Planetarium Noosphere відбулося відкриття виставки “Heavy metals” (“Важкі метали”) дніпрянки Анастасії Розум...

Європейський глядач побачить три повнокупольних фільми Planetarium Noosphere

Три повнокупольні фільми виробництва Planetarium Noosphere були відібрані для показу в рамках міжнародного фестивалю повнокупольних фільмів Fulldome F...