Квітнева програма Planetarium Noosphere

31 березня
Квітень — визначний місяць в історії розвитку космічних технологій. Ви гадаєте, це через перший політ людей у космос? Не тільки!

Саме у квітні була заснована ГО «Асоціація Ноосфера», завдяки меценату якої — Максу Полякову — було створено справжній осередок дослідницької і наукової творчості, який ми так з вами любимо! 
З нагоди цієї визначної події команда Planetarium Noosphere підготувала для вас оновлену програму, яка виключає ексклюзивну новинку.

Перша новинка — дитяча повнокупольна програма «Космікс», під час перегляду якої юні любителі космосу можуть дізнатися як живуть і працюють астронавти на Міжнародній космічній станції! 

Друга новинка — оновлений науковий повнокупольний фільм «Фантом Всесвіту: у пошуках темної матерії», який залишить у захваті всіх, хто цікавиться секретами темної матерії.

І третя новинка була створена командою Planetarium Noospherе — «Зоряна колиска: від атомів до життя». Під час її перегляду ви з’ясуєте, які етапи проходить зірка у своїй еволюції, побачите дивовижні туманності та дізнаєтеся, що спільного між людьми та зорями. 

Переглянути розклад програм та придбати квитки можна за посиланням.

Прем’єра літньої програми «Зорі та сузір’я»

31 травня 2024 року у Planetarium Noosphere відбудеться прем’єра літньої програми «Зорі та сузір’я». Вона включатиме оновлену наукову експозицію, нови...

Космічні канікули у просторі Planetarium Noosphere: реєструйтеся на «Space Summer Holidays»

Літні канікули — найкращий час відвідати цікаві місця, сповнитися новими враженнями і дізнатися щось цікаве. І вже за традицією, Planetarium Noosphere...

У Planetarium Noosphere відкрилася виставка картин на тему космічної екології

Сьогодні, 12 квітня 2024 року, у просторі Planetarium Noosphere відбулося відкриття виставки “Heavy metals” (“Важкі метали”) дніпрянки Анастасії Розум...