Квітнева програма Planetarium Noosphere

31 березня
Квітень — визначний місяць в історії розвитку космічних технологій. Ви гадаєте, це через перший політ людей у космос? Не тільки!

Саме у квітні була заснована ГО «Асоціація Ноосфера», завдяки меценату якої — Максу Полякову — було створено справжній осередок дослідницької і наукової творчості, який ми так з вами любимо! 
З нагоди цієї визначної події команда Planetarium Noosphere підготувала для вас оновлену програму, яка виключає ексклюзивну новинку.

Перша новинка — дитяча повнокупольна програма «Космікс», під час перегляду якої юні любителі космосу можуть дізнатися як живуть і працюють астронавти на Міжнародній космічній станції! 

Друга новинка — оновлений науковий повнокупольний фільм «Фантом Всесвіту: у пошуках темної матерії», який залишить у захваті всіх, хто цікавиться секретами темної матерії.

І третя новинка була створена командою Planetarium Noospherе — «Зоряна колиска: від атомів до життя». Під час її перегляду ви з’ясуєте, які етапи проходить зірка у своїй еволюції, побачите дивовижні туманності та дізнаєтеся, що спільного між людьми та зорями. 

Переглянути розклад програм та придбати квитки можна за посиланням.

Корпоративне відвідування Planetarium Noosphere

Новорічні свята — чудова нагода створити теплі спогади та згуртувати колектив у неповторній атмосфері космосу та святкового настрою. Planetarium Noosp...

Нагородження учасників навчання зі створення fulldome відео

Сьогодні, 13 грудня 2023 року, у студентів Національного університету «Запорізька політехніка» завершилося навчання зі створення fulldome відео, яке т...

Безкоштовні космічні сеанси для школярів Дніпра та Дніпропетровської області

З 1 грудня 2023 року Planetarium Noosphere розширює свою соціально спрямовану діяльність, запроваджуючи спільно з Департаментом гуманітарної політики ...