Проєкт «Space Game Development»

25 жовтня
Planetarium Noosphere та Noosphere Engineering School започатковує проєкт «Space Game Development», який дозволить студентам 1-2 курсів ЗВО Дніпропетровської області не тільки виявити свої таланти та набути навичок з розробки власних ігор, а й зануритися у дослідження Всесвіту.

Під час проєкту «Space Game Development» учасники опанують основи створення ігор на платформі Godot Engine, застосують набуті навички для розробки ігор у команді за заданим технічним завданням (у супроводі ментора), а також отримають космічні призи за розробку найкращої гри.

1. Майстер-клас із розробки ігор на Godot Engine:

Дати: 9-10 листопада 2023 року
Локація: Noosphere Engineering School (м. Дніпро, вул. Наукова, 13, корпус №9 ДНУ ім. О.Гончара)
Програма майстер-класу: встановлення Godot Engine на операційні системи Linux/Windows, знайомство з інтерфейсом та з особливостями створення ігор за допомогою Godot Engine, створення гри на готових моделях 2D.

2. Хакатон (розробка ігор командами за наданим технічним завданням):

Дати: 13-23 листопада 2023 року
Локація: Noosphere Engineering School (м. Дніпро, вул. Наукова, 13, корпус №9 ДНУ ім. О.Гончара)
Програма хакатону: впродовж 10 днів учасники мають підготувати інтерактивний додаток (комп’ютерну гру) за наданим технічним завданням. Щодня протягом 13-23 листопада 2023 року (окрім суботи та неділі) відбуватимуться менторські сесії, у яких кожен учасник зможе взяти участь очно. 

3. Оцінювання розроблених ігор та нагородження переможців

Локація: Planetarium Noosphere (м. Дніпро, узвіз Крутогірний, 10)
Кожен ІТ-проєкт буде оцінений фаховим журі. Розробники найкращих ігор отримають космічні призи від Planetarium Noosphere, а ігри переможців будуть розміщені на інтерактивних планшетах в експозоні Planetarium Noosphere.

Для участі у проєкті необхідно зареєструватися за посиланням. Участь безкоштовна!

Корпоративне відвідування Planetarium Noosphere

Новорічні свята — чудова нагода створити теплі спогади та згуртувати колектив у неповторній атмосфері космосу та святкового настрою. Planetarium Noosp...

Нагородження учасників навчання зі створення fulldome відео

Сьогодні, 13 грудня 2023 року, у студентів Національного університету «Запорізька політехніка» завершилося навчання зі створення fulldome відео, яке т...

Безкоштовні космічні сеанси для школярів Дніпра та Дніпропетровської області

З 1 грудня 2023 року Planetarium Noosphere розширює свою соціально спрямовану діяльність, запроваджуючи спільно з Департаментом гуманітарної політики ...