Проєкт «Space Game Development»

25 жовтня
Planetarium Noosphere та Noosphere Engineering School започатковує проєкт «Space Game Development», який дозволить студентам 1-2 курсів ЗВО Дніпропетровської області не тільки виявити свої таланти та набути навичок з розробки власних ігор, а й зануритися у дослідження Всесвіту.

Під час проєкту «Space Game Development» учасники опанують основи створення ігор на платформі Godot Engine, застосують набуті навички для розробки ігор у команді за заданим технічним завданням (у супроводі ментора), а також отримають космічні призи за розробку найкращої гри.

1. Майстер-клас із розробки ігор на Godot Engine:

Дати: 9-10 листопада 2023 року
Локація: Noosphere Engineering School (м. Дніпро, вул. Наукова, 13, корпус №9 ДНУ ім. О.Гончара)
Програма майстер-класу: встановлення Godot Engine на операційні системи Linux/Windows, знайомство з інтерфейсом та з особливостями створення ігор за допомогою Godot Engine, створення гри на готових моделях 2D.

2. Хакатон (розробка ігор командами за наданим технічним завданням):

Дати: 13-23 листопада 2023 року
Локація: Noosphere Engineering School (м. Дніпро, вул. Наукова, 13, корпус №9 ДНУ ім. О.Гончара)
Програма хакатону: впродовж 10 днів учасники мають підготувати інтерактивний додаток (комп’ютерну гру) за наданим технічним завданням. Щодня протягом 13-23 листопада 2023 року (окрім суботи та неділі) відбуватимуться менторські сесії, у яких кожен учасник зможе взяти участь очно. 

3. Оцінювання розроблених ігор та нагородження переможців

Локація: Planetarium Noosphere (м. Дніпро, узвіз Крутогірний, 10)
Кожен ІТ-проєкт буде оцінений фаховим журі. Розробники найкращих ігор отримають космічні призи від Planetarium Noosphere, а ігри переможців будуть розміщені на інтерактивних планшетах в експозоні Planetarium Noosphere.

Для участі у проєкті необхідно зареєструватися за посиланням. Участь безкоштовна!

Прем’єра літньої програми «Зорі та сузір’я»

31 травня 2024 року у Planetarium Noosphere відбудеться прем’єра літньої програми «Зорі та сузір’я». Вона включатиме оновлену наукову експозицію, нови...

Космічні канікули у просторі Planetarium Noosphere: реєструйтеся на «Space Summer Holidays»

Літні канікули — найкращий час відвідати цікаві місця, сповнитися новими враженнями і дізнатися щось цікаве. І вже за традицією, Planetarium Noosphere...

У Planetarium Noosphere відкрилася виставка картин на тему космічної екології

Сьогодні, 12 квітня 2024 року, у просторі Planetarium Noosphere відбулося відкриття виставки “Heavy metals” (“Важкі метали”) дніпрянки Анастасії Розум...