У Planetarium Noosphere відбулася презентація виставки космічних картин Максима Бровченка

05 квітня
5 квітня 2023 року у просторі Planetarium Noosphere відбулася презентація виставки картин юного митця з Бердянська Максима Бровченка. Гості заходу змогли не лише помилуватися мальовничими далекими світами, відчути велич космосу та безмежну любов до всього живого під час перегляду картин юного художника, а й поспілкуватися з автором та його мамою Оксаною.

Юлія Прибиткова, Project Manager Planetarium Noosphere, поділилася гордістю і висловила подяку співорганізаторам виставки:

«Макс Бровченко — це неймовірний талант із незвичайним поглядом на світ. Кожна його картина — це своєрідна подорож у космос, де кожна лінія показує особливу емоцію та почуття. Ми раді мати можливість показати творчість Макса у просторі Planetarium Noosphere і поділитися цим із гостями нашого міста та країни, адже ми впевнені, що відвідувачі виставки отримають багато естетичного задоволення та натхнення від його робіт. Дякуємо за співпрацю колегам з ГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», — сказала вона.

У рамках презентації, Макс Бровченко розповів про свої картини та світогляд. На думку юного митця, Всесвіт — це живий організм, який треба берегти та любити. Митець представив на своїх полотнах жителів планети А — мудру, добру та високотехнологічну цивілізацію —  і розповів, чому вони ніколи не воюють:

«Планета А не знає, що таке війна, бо витрачає всі сили на розвиток технологій. Якщо земляни робитимуть те саме, ми досягнемо небаченого розвитку», — зазначив Макс Бровченко.
Захопливу розповідь Макса Бровченка та живе спілкування автора з гостями презентації прикрасила його жива лекція-подорож у Зоряній залі на тему «Планети Сонячної системи» та перегляд повнокупольного анімаційного фільму. 
​​​​​​​
Наприкінці заходу відвідувачі мали нагоду поспілкуватися з юним митцем: дізнатися про витоки його творчості й захоплення космосом, про таємничу планету А, зображену на більшості його картин, і книгу про неї, яку Макс планує написати у майбутньому, а також про те, як у Макса виникла ідея підтримувати ЗСУ продажем картин.

Корпоративне відвідування Planetarium Noosphere

Новорічні свята — чудова нагода створити теплі спогади та згуртувати колектив у неповторній атмосфері космосу та святкового настрою. Planetarium Noosp...

Нагородження учасників навчання зі створення fulldome відео

Сьогодні, 13 грудня 2023 року, у студентів Національного університету «Запорізька політехніка» завершилося навчання зі створення fulldome відео, яке т...

Безкоштовні космічні сеанси для школярів Дніпра та Дніпропетровської області

З 1 грудня 2023 року Planetarium Noosphere розширює свою соціально спрямовану діяльність, запроваджуючи спільно з Департаментом гуманітарної політики ...