У Planetarium Noosphere відкрилася виставка картин на тему космічної екології

12 квітня
Сьогодні, 12 квітня 2024 року, у просторі Planetarium Noosphere відбулося відкриття виставки “Heavy metals” (“Важкі метали”) дніпрянки Анастасії Розумної. В експозиції представлено серію робіт, що складається з 6-ти полотен, які висвітлюють проблеми екології, привертаючи увагу до засмічення не лише нашої планети, а й космічного простору.Серія полотен виконана у стилі плакатного «агітаційного» мистецтва 60-80-х рр., характерного для доби стрімкого розвитку космонавтики.Виставка "Heavy metals" покликана привернути увагу суспільства до необхідності змін у способі мислення і діяльності.  

В Planetarium Noosphere наразі триває оновлена програма «Колонізація та космічна екологія». Наукова експозиція Planetarium Noosphere знайомить дніпрян та гостей міста з актуальними проблемами космічної екології, такими як світлове забруднення, сміття на орбіті Землі, вичерпування корисних копалин у надрах нашої планети і поява сміттєвих континентів.

Ця проблематика відображена також у двох повнокупольних мультфільмах виробництва Planetarium Noosphere «Космічні вихідні: новий дім» і «За небокраєм: велике космічне прибирання» за мотивами графічної новели Яна та Йоахіма Чечерські, які були відібрані для показу в рамках міжнародного фестивалю повнокупольних фільмів Fulldome Festival Brno 2024 у Брно (Чеська Республіка).

Саме тому виставка Анастасії Розумної відбувається саме у просторі Planetarium Noosphere, відображаючи важливість екологічного мислення не лише на Землі, а й у космосі.

Відвідати виставку художниці всі охочі можуть до 12 травня 2024 року під час космічних сеансів Planetarium Noosphere (входить у вартість квитка). Актуальний розклад можна переглянути за посиланням.

​​​​​​​

Картини, представлені у просторі Planetarium Noosphere, можна придбати після закінчення виставки.

Прем’єра літньої програми «Зорі та сузір’я»

31 травня 2024 року у Planetarium Noosphere відбудеться прем’єра літньої програми «Зорі та сузір’я». Вона включатиме оновлену наукову експозицію, нови...

Космічні канікули у просторі Planetarium Noosphere: реєструйтеся на «Space Summer Holidays»

Літні канікули — найкращий час відвідати цікаві місця, сповнитися новими враженнями і дізнатися щось цікаве. І вже за традицією, Planetarium Noosphere...

Європейський глядач побачить три повнокупольних фільми Planetarium Noosphere

Три повнокупольні фільми виробництва Planetarium Noosphere були відібрані для показу в рамках міжнародного фестивалю повнокупольних фільмів Fulldome F...