У Planetarium Noosphere відкрилася виставка юного митця із Бердянська Макса Бровченко

20 березня
Сьогодні, 20 березня, у просторі Planetarium Noosphere стартувала п’ята виставка космічних картин Макса Бровченка. В експозиції представлено 20 робіт юного митця про далекий космос і Всесвіт, сповнені миром, любов’ю і добром. 

Насолодитись особливими роботами юного митця всі охочі можуть до 1 травня 2023 року під час космічних сеансів Planetarium Noosphere (входить у вартість квитка).
​​​​​​​
Максим Бровченко — незвичайний 11-річний хлопчик з аутизмом, який малює неймовірні картини на тему космосу, а всі кошти від їх продажу передає на допомогу ЗСУ. Своїм космічним мистецтвом Макс заробив для військових десятки тисяч гривень і навіть був відзначений нагородою від Президента України Володимира Зеленського за допомогу ЗСУ. Юний митець отримав визнання не лише в Україні, а й закордоном: наприкінці 2022 року відбулась благодійна виставка картин Макса Бровченка у Бостоні (США).

Творчість Макса можна сміливо віднести до наївного живопису. Варто зазначити, що Макс пише на тему космосу, адже він захоплюється астрономією та фізикою, а також має специфічне бачення світу. Малювання для Макса — це спосіб комунікації з навколишнім світом, а сюжети малюнків — це осмислення почутого або побаченого в реальності. 

Придбати картини, які представлені на виставці, можна після її закінчення за контактами представника ГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» Тетяни Білоконської t.belokonskaya@ukr.net. 

Корпоративне відвідування Planetarium Noosphere

Новорічні свята — чудова нагода створити теплі спогади та згуртувати колектив у неповторній атмосфері космосу та святкового настрою. Planetarium Noosp...

Нагородження учасників навчання зі створення fulldome відео

Сьогодні, 13 грудня 2023 року, у студентів Національного університету «Запорізька політехніка» завершилося навчання зі створення fulldome відео, яке т...

Безкоштовні космічні сеанси для школярів Дніпра та Дніпропетровської області

З 1 грудня 2023 року Planetarium Noosphere розширює свою соціально спрямовану діяльність, запроваджуючи спільно з Департаментом гуманітарної політики ...